Чорноморська селищна рада
Офіційний сайт

Оголошення про намір зміни тарифів та розгляд проектів інвестиційної програми

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

Перегляд тарифів у сфері теплопостачання пов’язано зі змінами чинного законодавства та зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії,  додається)

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Розраховані тарифи на опалювальний сезон 2019-2020 років для споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

 • тариф на теплову енергію для потреб населення 1827,90  грн/Гкал  з ПДВ
 • тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів  1827,90  грн/Гкал  з ПДВ
 • тариф на послугу з постачання теплової енергії для  потреб населення 1827,90  грн/Гкал  з ПДВ
 • тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 1827,90  грн/Гкал  з ПДВ
 • на виробництво теплової енергії для потреб населення  1427,52  грн/Гкал з ПДВ
 • на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів  1427,52  грн/Гкал  з ПДВ
 • на транспортування теплової енергії   332,03  грн/Гкал  з ПДВ
 • на постачання теплової енергії   68,35  грн/Гкал  з ПДВ

 

Востаннє тарифи на теплопостачання переглядалися в грудні 2018 року, встановлені рішенням Чорноморської селищної ради  № 579-VII від 13 грудня 2018 року «Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання населення, бюджетних установ та інших організацій».

Житлово-комунальним господарством Чорноморської селищної ради виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів.

Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні паливно-енергетичні ресурси та послуги.

В умовах постійного зростання складових тарифів, електричної енергії та інших матеріальних ресурсів, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, зміни вартості газу,  виникає невідповідність перегляду тарифів відповідно до фактичних витрат з виробництва та надання послуг.

Ціна природного газу не є сталою і за умовами Договорів постачання природного газу з акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» визначається щомісяця шляхом підписання додаткової угоди на підставі Прейскуранту. В розрахунках ціна на газ врахована на рівні жовтня 2019 року, що є нижчою на 31,48%  від вартості газу попереднього опалювального сезону.                                                

Ціна електричної енергії (включаючи послугу з розподілу електричної енергії), відповідно до рахунків за вересень, зросла більше ніж на 7%.

Вартість енергоносіїв  складає понад 60 % собівартості виробництва теплової енергії.

В результаті перегляду тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії.

 

Опубліковано 23.10.2019 р.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

 

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 р. №630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб`єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради подає на розгляд проект інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2019-2020 рр. (Проект додається).

 

Метою розроблення інвестиційної програми ЖКГ є оновлення основних фондів, підвищення ефективності виробництва, забезпечення обліку природних ресурсів, підвищення якості надання послуг.

 

Заходи, що включені до інвестиційної програми Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради на 2019-2020 рр. у сфері теплопостачання:

1. Модернізація та технічне дооснащення водогрійних котлів№2, №3;

2. Провадження системи регулювання  температури теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря за допомогою трьохходового клапана;

3. Покраска димових труб.

 

Всі ці заходи планується реалізувати за рахунок амортизаційних відрахувань та виробничих інвестицій з прибутку.

 

 Підприємство не планує залучати позичкові та бюджетні кошти. Загальний обсяг інвестицій по теплопостачанню - 441,67 тис.грн. (без ПДВ).

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Проект інвестиційної програми Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради на 2019-2020 роки.

 

 

Опубліковано 16.10.2019 р.

 

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

Підвищення тарифів на послуги теплопостачання пов’язано зі постійним зростанням вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифу на централізоване опалення Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради додається)

В зв’язку з необхідністю включення додаткових витрат до складу тарифів виникає необхідність перегляду діючих тарифів на послуги теплопостачання.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та «Порядку формування тарифів на теплову енергію», ЖКГ Чорноморської селищної ради виконало розрахунок планових витрат та направило до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на централізоване опалення.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні паливно-енергетичні ресурси та послуги.

Розраховані тарифи на послуги теплопостачання для всіх споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

 • для населення – 2103,88 грн/Гкал
 • для населення – 29,95 грн/м2
 • для бюджетних установ та інших організацій – 4070,98 грн/Гкал
 • на опалення МЗК – 3,37 грн/м2

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів на послуги теплопостачання. Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання послуг в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту.

В результаті підвищення тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції: смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36. тел. (048) 753-52-95 Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Структура тарифу на централізоване опалення

Кількість та вартість теплової енергії на опалення місць загального користування в багатоквартирних будинках смт.Чорноморське  вул.Гвардійська, вул.Курортна: 

Опубліковано 05.12.2018р
 

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій в смт.Чорноморське по вул.Гвардійська, Сонячна, Курортна та с.Гвардійське.

Метою розробки та впровадження підвищення тарифу є приведення діяльності ЖКГ,  яке надає послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, до економічно обґрунтованого рівня.

Необхідність перегляду тарифу виникла в зв’язку зі зростом мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму та зміною вартості послуг з технічного обслуговування ліфтів.

Проект тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території для населення у житлових будинках на території Чорноморської селищної ради. (Проект додається).

Перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій, періодичність та строки надання послуг залишаються без змін.

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання житлових послуг в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж житлових будинків для їх безпечної експлуатації. та проживання в них мешканців.

Розрахунки проектів нових тарифів виконані з дотриманням вимог Порядку формування тарифів, затвердженого Постановою КМУ від 01.06.2011 року № 869. Тарифи визначені за кожним будинком залежно від запланованого обсягу, періодичності робіт та технічних характеристик будинку.

В результаті підвищення тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг з утримання будинків та прибудинкової території для населення у житлових будинках на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції: смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36. тел. (048) 753-52-95 Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Тариф на послуги утримання будинків та прибудинкової території

Опубліковано 04.12.2018р.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

Підвищення тарифів на послуги теплопостачання пов’язано з постійним зростанням вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифу на централізоване опалення Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради додається)

В умовах постійного зростання складових тарифів, зокрема вартості газу,  електричної енергії, водопостачання та інших матеріальних ресурсів, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, виникає невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з виробництва та надання послуг.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та «Порядку формування тарифів на теплову енергію», ЖКГ Чорноморської селищної ради виконало розрахунок планових витрат та направило до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на централізоване опалення.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні паливно-енергетичні ресурси та послуги.

Розраховані тарифи на послуги теплопостачання для всіх споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

 • для населення – 1882,11 грн/Гкал
 • для населення – 26,80 грн/м2
 • для бюджетних установ та інших організацій – 3736,75 грн/Гкал
 • на опалення МЗК – 3,01 грн/м2

Діючі тарифи на централізоване теплопостачання, встановлені рішенням Чорноморської селищної ради  № 438-VII від 09 лютого 2018 «Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання населення, бюджетних установ та інших організацій» не покривають витрат, які має підприємство під час надання послуг, тому фінансовим результатом від основної діяльності підприємства є збиток.

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів на послуги теплопостачання. Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання послуг в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту.

В результаті підвищення тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції: смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36. тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Опубліковано 05.11.2018

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення в смт.Чорноморське  та с.Гвардійське.

Підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення пов’язано зі зростанням вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради додається)

В умовах зростання складових тарифів, зокрема вартості водопостачання, прожиткового мінімуму, виникає невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з виробництва та надання послуг.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», ЖКГ Чорноморської селищної ради виконало розрахунок планових витрат та направило до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на ліцензовані види діяльності: централізоване водопостачання та водовідведення.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні паливно-енергетичні ресурси та послуги.

Розраховані тарифи на вищевказані послуги для всіх споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

смт. Чорноморське     вул. Гвардійська,   вул. Курортна,  вул.Уютна (ВМВ №1)

Послуга

Населення, грн./м3

Бюджетні організації,  грн./м3

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

12,20

16,96

19,63

Водовідведення

5,49

7,64

8,84

Загальний тариф

17,69

24,60

28,47

Смт. Чорноморське   вул. Нижня Чабанка  (ВМВ №2)

Послуга

Населення, грн./м3

Бюджетні організації,  грн./м3

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

11,37

15,80

-

Водовідведення

-

-

-

Загальний тариф

11,37

15,80

-

Смт. Чорноморське    вул.Сонячна,  вул.Верхня Чабанка  (ВМВ №3)

Послуга

Населення, грн./м3

Бюджетні організації,  грн./м3

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

12,88

17,90

20,74

Водовідведення

5,83

8,09

9,37

Загальний тариф

18,71

25,99

30,11

с.Гвардійське   (ВМВ №5)

Послуга

Населення, грн./м3

Бюджетні організації,  грн./м3

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

11,30

15,72

18,19

Водовідведення

4,12

5,72

6,63

Загальний тариф

15,42

21,44

24,82

Діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, встановлені рішенням Чорноморської селищної ради  № 513-VII від 14 серпня 2018 «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення в смт.Чорноморське та с.Гвардійське» не покривають витрат, які має підприємство під час надання послуг, тому фінансовим результатом від основної діяльності підприємства є збиток.

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання послуг в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту.

В результаті підвищення тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг з водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних організацій та юридичних осіб на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції: смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36. тел. (048) 753-52-95 Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Опубліковано 30.10.2018

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

 Тарифи на послуги з вивезення побутових відходів

№п/п

Найменування

Собівартість1 м3 (грн.)

Рентабельність

Тариф за 1 м3 без ПДВ (грн.)

Тариф за 1 м3 з ПДВ (грн.)

1

Тариф на вивезення ТПВ (контейнерна схема)

 

Населення

65,318

7

69,89

83,87

 

Бюджетні установи

65,318

15

75,12

90,14

 

Інші споживачі

65,318

50

97,98

117,57

 

Середній відсоток рентабельності, %                                          24

2

Тариф на вивезення ВГВ (контейнерна схема)

 

Населення

 208,333

 7

222,92

267,5

        для населення на вивезення ТПВ і ВГВ – 16,67 грн., в т.ч. ПДВ, в місяць на 1 людину

ТПВ: 2,13 * 83,869(78,382 *1,07) грн. = 178,641 грн., в т.ч. ПДВ

ВГВ:  0,069 * 267,5(250,0*1,07) грн.= 18,458 грн., в т.ч. ПДВ 

178,641 + 18,458 = 197,099 грн., в т.ч. ПДВ , за рік 

197,099 / 12 = 16,425 грн., в т.ч. ПДВ

16,425 + 1,5% = 16,671 грн., в т.ч. ПДВ, за місяць

              Розмір плати за послуги з вивезення побутових відходів для населення, яке мешкає на території Чорноморської селищної ради, розраховано виходячи з норм надання послуг, встановлених рішенням Чорноморської селищної ради.                                                                       

Послуги з вивезення побутових відходів надаються згідно встановлених графіків вивезення, зазначених в договорах з ТОВ «ВКК «Аскон» на вивезення ТПВ та ВГВ.

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів на послуги з вивезення побутових відходів. Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання послуг в повному обсязі.

В результаті підвищення тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг з вивезення побутових відходів на території Чорноморської селищної ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:       смт.Чорноморське, вул.Гвардійська, буд.36.

тел. (048)752-52-95

 Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Опубликовано 10.08.2018 16.00

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення в смт.Чорноморське  та с.Гвардійське.

Підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення пов’язано з постійним зростанням вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради додається)

В умовах постійного зростання складових тарифів, зокрема вартості електричної енергії, водопостачання та інших матеріальних ресурсів, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, виникає невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з виробництва та надання послуг.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», ЖКГ Чорноморської селищної ради виконало розрахунок планових витрат та направило до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на ліцензовані види діяльності: централізоване водопостачання та водовідведення.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні паливно-енергетичні ресурси та послуги.

Розраховані тарифи на вищевказані послуги для всіх споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

смт. Чорноморське     вул. Гвардійська,   вул. Курортна,  вул.Уютна (ВМВ №1)

Послуга

Населення, грн./м3

Бюджетні організації,  грн./м3

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

9,80

14,10

16,32

Водовідведення

5,25

7,55

8,74

Загальний тариф

15,05

21,65

25,06

Смт. Чорноморське   вул. Нижня Чабанка  (ВМВ №2)

Послуга

Населення, грн./м3

Бюджетні організації,  грн./м3

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

9,31

16,63

-

Водовідведення

-

-

-

Загальний тариф

9,31

16,63

-

Смт. Чорноморське    вул.Сонячна,  вул.Верхня Чабанка  (ВМВ №3)

Послуга

Населення, грн./м3

Бюджетні організації,  грн./м3

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

10,70

15,37

17,81

Водовідведення

5,52

7,93

9,19

Загальний тариф

16,22

23,30

27,00

с.Гвардійське   (ВМВ №5)

Послуга

Населення, грн./м3

Бюджетні організації,  грн./м3

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

9,04

13,01

15,05

Водовідведення

3,89

5,60

6,48

Загальний тариф

12,93

18,61

21,53

Діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, встановлені рішенням Чорноморської селищної ради  № 471-VII від 11 квітня 2018 «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення в смт.Чорноморське та с.Гвардійське» не покривають витрат, які має підприємство під час надання послуг, тому фінансовим результатом від основної діяльності підприємства є збиток.

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання послуг в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту.

В результаті підвищення тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг з водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних організацій та юридичних осіб на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Структура тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення ЖКГ Чорноморської селищної ради

Опубліковано 25.07.2018р. 14.00

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій в смт.Чорноморське по вул.Гвардійська, Сонячна, Курортна та с.Гвардійське.

Метою розробки та впровадження підвищення тарифу є приведення діяльності ЖКГ,  яке надає послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, до економічно обґрунтованого рівня.

За період, що минув від затвердження тарифу у значній мірі зріс індекс споживчих цін, змінилася мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум.

Проект тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території для населення у житлових будинках на території Чорноморської селищної ради. (Проект додається).

Перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій, періодичність та строки надання послуг залишаються без змін.

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, встановлені рішенням виконавчого комітету Чорноморської селищної ради  від 18 липня 2017 року №51 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій», діють з 01.08.2017 року та до теперішнього часу не переглядалися.

Зважаючи на значний ріст вартості матеріалів, інструментів, спец. одягу, паливо-мастильних матеріалів, трудових, матеріальних ресурсів та енергоносіїв, діючий тариф на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій не покриває витрат, які має підприємство під час надання послуг, тому фінансовим результатом від основної діяльності підприємства на протязі останніх років є збиток.

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання житлових послуг в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж житлових будинків для їх безпечної експлуатації та проживання в них мешканців.

Розрахунки проектів нових тарифів виконані з дотриманням вимог Порядку формування тарифів, затвердженого Постановою КМУ від 01.06.2011 року № 869. Тарифи визначені за кожним будинком залежно від запланованого обсягу, періодичності робіт та технічних характеристик будинку.

В результаті підвищення тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг з утримання будинків та прибудинкової території для населення у житлових будинках на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 12 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Проект тарифів на послуги утримання будинків та прибудинкової території для населення у житлових будинках на території Чорноморської селищної ради (грн. за кв.м. загальної площі квартири) з 01.08.2018р.

 

Опубликовано 13.06.2018р. 15.33