ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Реєстр колективних договорів

Повідомна реєстрація колективних договорів 

     Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» {далі – Закон), галузеві (міжгалузеві) і територіальні {обласні та республіканська) угоди підлягають повідомній реєстрації в установленому порядку центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері трудових відносин, а колективні договори і територіальні угоди іншого рівня – місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.

     Згідно з частиною 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать делеговані повноваження, зокрема, повідомна реєстрація в установленому порядку колективних договорів і територіальних угод відповідного рівня.

    Проведення повідомної реєстрації колективних угод і договорів регулює Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 115 (далі – Постанова №115).

        Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768 внесено зміни до Постанови. № 115, якими передбачено спрощення процедури повідомної реєстрації договорів (угод).

      Сторони колективних договорів мають право подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа в паперовій формі (раніше - три) або надіслати його до органу реєстрації в електронному вигляді.

      Повідомну реєстрацію мають провести за 14 робочих днів. При цьому, орган реєстрації не може відмовити у повідомній реєстрації колективного договору, повернути його на доопрацювання, вимагати додаткові документи та встановлювати вимоги до їх оформлення.

      Реєструючий орган має вести на своєму веб-сайті реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них та оновлювати його щомісяця.

   На сайті також мають оприлюднити текст договорів, та в разі недоліків надати рекомендації щодо узгодження колективного договору з вимогами законодавства.

     З огляду на вищевикладене, виконавчий комітет Чорноморської селищної ради пропонує керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності переглянути діючі колективні договори, з врахуванням змін трудового законодавства, за відсутності на підприємствах колективних договорів укласти нові та зареєструвати їх у виконавчому комітеті Чорноморської селищної ради.

    Реєстрація колективних договорів, надання методичної і консультативної допомоги здійснюється відділом з питань економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Чорноморської селищної ради за адресою: смт Чорноморське, вул. Гвардійська, 19, каб. 9.

Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Чорноморської селищної ради

Рішення виконавчого комітету від 07 грудня  2023 року №160 "Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом  Чорноморської селищної ради".

16:44 08.12.2023

Повідомлення про реєстрацію колективного договору КНП Чорноморський центр ПМСД Чорноморськорї селищної ради на 2023-2027 р.

20 січня  2023 року Чорноморською селищною радою було зареєстровано колективний договір КНП "Чорноморський  центр первинної медіко-санітарної допомоги Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області" на 2023-2027  р. (сканкопія колективного договору додається)

12:01 20.01.2023

Повідомлення про реєстрацію колективного договору ЖКГ Чорноморської селищної ради на 2022-2024 р.

30 березня  2022 року Чорноморською селищною радою було зареєстровано колективний договір Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської обалсті на 2022-2024 р. (сканкопія колективного договору додається)

16:54 30.03.2022

Повідомлення про реєстрацію колективного договору Гвардійської гімназії Чорноморської селищної ради на 2021-2025 р.р.

28 жовтня 2021 року Чорноморською селищною радою було зареєстровано колективний договір Гвардійської гімназії Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської обалсті на 2021-2025 р. (сканкопія колективного договору додається)

15:23 28.10.2021

Повідомлення про реєстрацію колективного договору ЗЗСО Чорноморської селищної ради на 2021-2025 р.

20 вересня 2021 року Чорноморською селищною радою було зареєстровано колективний договір Закладу загальної  середньої освіти Чорноморської селищної ради на 2021-2025 р. (сканкопія колективного договору додається)

17:25 19.10.2021

Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Чорноморської селищної ради.

Рішення виконавчого комітету №50  від 11.06.2021 р. "Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Чорноморської  селищної ради"

08:51 17.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь