Чорноморська селищна рада
Офіційний сайт

Новини

 

Варто знати нові цифри 2018 року

Нові правила перетину кордону з дитиною

Нові правила перетину кордону з дитиною

28 серпня 2018 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання", яким внесено зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу"...

Зміни до Закону "Про безоплатну правову допомогу"

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з канадськими партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні.

Мета кампанії – розповісти якнайширшому колу громадян про систему безоплатної правової допомоги (БПД) як про можливість вирішувати свої проблемні питання та захищати свої права у правовий спосіб. Відеоролики мотивують звертатися за безоплатною правовою допомогою та інформують, як це можна зробити.

«Створення системи безоплатної правової допомоги є одним із найбільш успішних проектів українського Уряду за останні 5 років. Це той проект, який поновлює справедливість і надає право на захист від свавілля держави, правоохоронної системи. Для нас цей проект є пріоритетним», – наголосив Міністр юстиції України Павло Петренко.

Більш детальніше за посиланням http://www.legalaid.gov.ua/ua/holovna/188-cherven-2018/2295-v-ukraini-startuvala-informatsiina-kampaniia-bezoplatna-pravova-dopomoha-zavzhdy-poruch