ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Працівники

 

СПИСОК ПОСАДОВИХ ОСІБ ТА СЛУЖБОВЦІВ

ЧОРНОМОРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 

Станом на 01.01.2024 рік

Керівний апарат

1

УДАЛОВ

Сергій Анатолійович

Селищний голова

2

БИКОВА

Лариса Вікторівна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

3

ПЛЕШКО

Юлія Григорівна

Секретар ради

4

СЕМКО

Оксана Петрівна

Керуючий справами (секретар) виконкому

Фінансовий відділ (юридична особа)

5

МАЛИК

Віта Анатоліївна

Начальник відділу

6

САВЕНКО

Ольга Сергіївна

Головний спеціаліст

7

ГРАБОВА

Мирослава Михайлівна

Спеціаліст І категорії

Відділ  бухгалтерського обліку та фінансової звітності 

8

ЩЕРБІНА

Марина Ємзарівна

Начальний відділу  – головний бухгалтер

9

КОЧМАР

Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст

10

ЧЕРНИХ

Тетяна Віталіївна

Спеціаліст І категорії

11

МЕЛЬНИК

Вероніка Миколаївна

Спеціаліст І категорії

12

МЕЛЬНИК

Людмила Андріївна

Спеціаліст І категорії

13

МИКОЛЮК

Валентина Миколаївна

Спеціаліст І категорії

Відділ освіти, культури, туризму та культурної спадщини, молоді та спорту (без статусу юридичної особи)

14

МАГЕРЯ

Людмила Іванівна

Начальник відділу

15

БАРОН

Анна Юліївна

Головний спеціаліст

16

КОСУЛІНА                               Марія Сергіївна

Головний спеціаліст

Служба у справах дітей (юридична особа)

17

ТІОРА

Олег Семенович

Начальник служби

Відділ юридичного забезпечення

18

ВЕГЕРЖИНСЬКА

Наталія Василівна

Головний спеціаліст, юрист

Відділ публічних закупівель

19

КНЮКШТА

Олеся Володимирівна

Начальник відділу

Відділ містобудування, архітектури, просторового планування, охорони навколишнього середовища,  земельних відносин та комунальної власності.

20

ЛОСЬ

Тетяна Михайлівна

Начальник відділу

21

ЧУВАЄВ

Вадим Ігорович

  Головний спеціаліст 

Відділ  військового обліку, взаємодії з правоохоронними органами, НС, цивільного захисту  та оборонної роботи

22

АНТИПЕНКО

Володимир Володимирович

Начальник відділу

23

ПЕТРУНЯК

Василь Вікторович

Заступник начальника відділу

24

ХОМИШИН

Сергій Анатолійович

Інспектор

25

КОВАЛЕВСЬКА

Раїса Олександрівна

Інспектор з пожежної безпеки

Служба охорони праці

26

КОВАЛЕВСЬКА

Раїса Олександрівна

Інспектор з охорони праці

Відділ Центр надання адміністративних послуг

27

ШАПОЧКІНА

Ганна Валентинівна

Начальник відділу

28

ВАЙЦЕХОВСЬКА

Наталія Костянтинівна

Державний реєстратор

29

ІВАНЮТЕНКО

Оксана Сергіївна

Адміністратор

30

ГОРЯЧА

Світлана Афанасіївна

Адміністратор

Відділ соціального захисту

31

ТАНАСІЙЧУК

Тетяна Олександрівна

  Спеціаліст І категорії 

32

БЛОХІНА

Валентина Кирилівна

Інспектор з соціальних питань

33

ЗЕМЛЯК

Тетяна Едуардівна

Інспектор з соціальних питань

Відділ документально-організаційного та кадрового забезпечення

34

БЄЛОУСОВА

Олена Миколаївна

Начальний відділу

35

БОДРІКОВА

Юлія Валентинівна

Діловод

36

ТКАЧ

Марта Вікторівна

Фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою

Відділ господарського забезпечення

37

МАГЕРЯ

Сергій Павлович

Завідувач господарства

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь