A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Працівники

СПИСОК ПОСАДОВИХ ОСІБ ТА СЛУЖБОВЦІВ

ЧОРНОМОРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 

Прізвище , ім’я, по батькові

посада

Керівний склад

1.      1.

УДАЛОВ

Сергій Анатолійович

селищний голова

          2.

БИКОВА

Лариса Вікторівна

заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

3.

ПЛЕШКО

Юлія Григорівна

секретар ради 

4.

СЕМКО

Оксана Петрівна

керуючий справами (секретар) виконкому

Фінансовий відділ (юридична особа)

5.

МАЛИК

Віта Анатоліївна

начальник відділу

6.

САВЕНКО

Ольга Сергіївна

головний спеціаліст

7.

ГРАБОВА

Мирослава Михайлівна

спеціаліст І категорії

Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності

8.

ЩЕРБІНА

Марина Ємзарівна

начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер

9.

КОЧМАР

Тетяна Володимирівна

головний спеціаліст

10.

ЧЕРНИХ

Тетяна Віталіївна

спеціаліст І категорії

11.

МЕЛЬНИК

Вероніка Миколаївна

спеціаліст І категорії

12.

МЕЛЬНИК

Людмила Андріївна

спеціаліст І категорії

13.

МИКОЛЮК

Валентина Миколаївна

спеціаліст І категорії

           Відділ містобудування, архітектури, просторового планування, земельних відносин та комунальної власності

14.

ЛОСЬ

Тетяна Михайлівна

начальник відділу

15.

ЧУВАЄВ

Вадим Ігорович

головний спеціаліст

Відділ освіти, культури, туризму та культурної спадщини, молоді та спорту

16.

МАГЕРЯ

Людмила Іванівна

начальник відділу

17.

ТКАЧОВА

Наталія Георгіївна

головний спеціаліст

18.

БАРОН

Анна Юліївна

спеціаліст І категорії

Відділ юридичного забезпечення

19.

ВЕГЕРЖИНСЬКА

 Наталія Василівна

головний спеціаліст, юрист

20.

КНЮКШТА

Олеся Володимирівна

 головний спеціаліст з публічних закупівель

21.

ВАЙЦЕХОВСЬКА

Наталія Костянтинівна

 державний реєстратор

             Відділ військового обліку, взаємодії з правоохоронними органами, НС, цивільного захисту  та оборонної роботи

22.

ПЕТРУНЯК

Василь Вікторович

начальник відділу

23.

ХОМИШИН

Сергій Анатолійович

інспектор

24.

КОВАЛЕВСЬКА

Раїса Олександрівна

інспектор з пожежної безпеки

Служба охорони праці

25.

КОВАЛЕВСЬКА

Раїса Олександрівна

інспектор з охорони праці

Служба у справах дітей (юридична особа)

26.

ТІОРА

Олег Семенович

начальник служби

Відділ реєстрації та соціального захисту

27.

ШАПОЧКІНА

Ганна Валентинівна

начальник відділу реєстрації та соціального захисту

28.

ТАНАСІЙЧУК

Тетяна Олександрівна

спеціаліст І категорії

29.

ІВАНЮТЕНКО

Оксана Сергіївна

спеціаліст І категорії

30.

БЛОХІНА

Валентина Кирилівна

інспектор з соціальних питань

31.

ЗЕМЛЯК

Тетяна Едуардівна

інспектор з соціальних питань

32.

ГОРЯЧА

Світлана Афанасіївна

інспектор з реєстрації місця проживання

Відділ документально-організаційного та кадрового забезпечення

33.

БОДРІКОВА

Юлія Валентинівна

діловод

34.

ТКАЧ

Марта Вікторівна

фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою

Відділ господарського забезпечення

35.

МАГЕРЯ

Сергій Павлович

завідувач господарства

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора