ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Доступ до публічної інформації

З метою виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію»:

1. Визначено Олену БЄЛОУСОВУ, начальника відділу документально-організаційного та кадрового забезпечення, відповідальною особою для забезпечення доступу запитувачів до інформації, у тому числі публічної, яка знаходиться у володінні Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області.

2. Визначено діловода відділу документально-організаційного та кадрового забезпечення Юлію БОДРІКОВУ відповідальною особою за ведення реєстрації запитів на інформацію, в тому числі, що надходять до селищної ради поштою, факсом, телефоном, електронною поштою та ведення їх обліку.

3. Визначено Юлію ПЛЕШКО, секретаря ради, відповідальною особою за оприлюднення інформації, передбаченої статтею 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР та іншими законодавчими актами у даній сфері.

4. Визначено розмір фактичних витрат на копіювання та друк документів обсягом більш як 10 сторінок, що надаються при задоволенні запиту на інформацію згідно рішення Чорноморської селищної ради «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитом на інформацію» від 23.12.2023 р. № № 364 –VIII.

5. Визначено спеціальне місце для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію – відділ документально-організаційного та кадрового забезпечення Чорноморської селищної ради, за адресою: вул. Гвардійська, 36, смт. Чорноморське, Одеський район, Одеська область.

З метою подання запиту та отримання публічної інформації громадяни можуть звернутися щоденно з 8.00 до 17.00, в п’ятницю до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00). Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі. Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу: 67570, Одеська обл., смт. Чорноморське вул. Гвардійська, 19, Чорноморська селищна рада.

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2939-17

Закон України «Про інформацію»

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2657-12

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь