ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій з викори

Дата: 26.01.2023 15:03
Кількість переглядів: 293

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

   На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій з використанням альтернативного виду палива - дизельного палива.

     Рішенням виконавчого комітету Чорноморської селищної ради №150 від 19.10.2022 та Рішенням Чорноморської селищної ради №479-VIII від 19.10.2022 встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій  з використанням природного газу на період опалювального періоду 2022-2023р.

Але, в зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України та загрозою пошкодження газотранспортної системи, з метою недопущення зупинки котельні та надання послуг з постачання теплової енергії споживачам виникає необхідність застосування дизельного палива як альтернативного виду палива для виробництва теплової енергії котельнею на території Чорноморської селищної ради та, відповідно, встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій  з використанням дизельного палива на період опалювального періоду 2022-2023р.

   Житлово-комунальним господарством Чорноморської селищної ради виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» з застосуванням дизельного палива для виробництва теплової енергії та направлено до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів. (Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії,  додається).

  Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

  Розраховані тарифи на опалювальний сезон 2022-2023 років з застосуванням дизельного палива для споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

  • тариф на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів  11 227,08 грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для  потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів  11 227,08  грн/Гкал  з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів  9 469,752  грн/Гкал з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів 1 628,196 грн/Гкал  з ПДВ
  • на постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів 129,132 грн/Гкал  з ПДВ

   Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, паливно-енергетичні ресурси та послуги.

   Ціна дизельного палива врахована на рівні 61 588,82 грн. за 1 тонну без ПДВ.  

   Ціна електричної енергії (включаючи послугу з розподілу електричної енергії) врахована  на рівні середньої ціни електричної енергії, що склалася у ЖКГ за шість місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на планований період, а саме 4,86143 грн/кВт без ПДВ.

   Зауважуємо, що на виконання п.1 ст.1 Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування»,  на період з дня набрання чинності рішення щодо встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій до закінчення опалювального періоду 2022/2023рр. застосовувати до всіх категорій споживачів  тарифи на  теплову енергію на рівні тарифів, що застосовувалися  протягом опалювального періоду 2021/2022 рр.

 

   В результаті перегляду тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

   Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифів.

   Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

  Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Курортна, 11.

тел. (048) 763-03-02

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь