ЕКО-ЗМІНА ДЛЯ ДІТЕЙ

ЕКО-ЗМІНА ДЛЯ ДІТЕЙ![]()
Днями двоє дітей Чорноморської селищної громади із сімей учасників бойових дій вирушили на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» у Закарпатській області. Там на них чекає третя тематична зміна - просвітницький екологічний проєкт «Життя в стилі ЕКО», яка триватиме 21 день.
Це не просто відпочинок. Це можливість відкрити для себе новий світ - світ турботи про природу, відповідального ставлення до довкілля та власної ролі в ньому. На дітей чекають цікаві заходи, живе спілкування, нові знайомства та практичний досвід у створенні екологічних ініціатив.
Окрім навчання, програма передбачає і повноцінне оздоровлення, активний відпочинок та знайомство з культурними й історичними перлинами Закарпаття. А найцінніше - це емоції, які залишаться з ними надовго: радість, натхнення і відчуття підтримки.
У непростих умовах сьогодення особливо важливо, щоб діти мали можливість відновитися, набратися сил і просто побути дітьми. Віримо, що ця поїздка подарує їм щасливі миті, нові знання та теплі спогади.