Безбар'єрність
Як проходить ваш звичайний день? Хоча, стоп – не відповідайте. Давайте спробуємо вгадати?
На смартфоні погортати соцмережі, почитати новини
Увімкнути ноутбук та підготувати презентацію або доєднатися до онлайн-зустрічі
Придбати квиток на потяг чи благодійний концерт
Замовити через сайти їжу, обрати новий одяг, сплатити комуналку – о, і за інтернет теж не забути
Загалом, сучасний цифровий світ дозволяє легко зробити безліч корисних справ – і хоч одну ми точно вгадали.
А вашому знайомому з інвалідністю чи сусідці старшого віку – все це так само легко? Насправді, питання риторичне. Адже сьогодні ми говоримо про те, як має бути: про цифрову доступність. Тобто, про зручність і можливість користуватися вебресурсами та застосунками для всіх без винятку.
Максимально просто про цифрову доступність, як і навіщо її запроваджувати в компанії, розповідає новий гайд на Дія.Бізнес у розділі «Бізнес без бар'єрів» https://business.diia.gov.ua/.../osnovi-cifrovoi...
Гайд створений за підсумками вебінару з цифрової доступності, який для спільноти «Бізнес без бар’єрів» провела одна з її учасниць, IT-компанія SoftServe Ukraine – за що щиро дякуємо
У команді SoftServe вже не перший рік займаються цифровою доступністю, тому точно знають: для бізнесів впровадження відповідної програми – не тільки соціально відповідальний крок, а й значні переваги. Як-от
Можливість розвиватися вже зараз у комфортному темпі та з економією коштів, а не робити це поспіхом у недалекому майбутньому – коли без виконання стратегії цифрової доступності працювати буде заборонено.
Популярність у пошукових системах як додатковий бонус. Адже все те, що вкладається у вебдоступність – створення мапи сайту, альтернативних текстів для зображень, міток для полів введення – у тому ж Google піднімає ресурс вище серед конкурентів.
Покращення репутації компанії. Можна скільки завгодно вкладати в рекламу, але люди завжди купуватимуть у тих, хто піклується про клієнтів і зацікавлений у їхньому комфорті. А ще дуже охоче діляться позитивним досвідом.
Весь гайд з цифрової доступності можна прочитати у розділі «Бізнес без барʼєрів» https://business.diia.gov.ua/cases-and-guides. І, власне, не тільки його – адже на цьому майданчику компанії з однойменної спільноти завжди діляться тим, що може стати у нагоді іншим.
«Бізнес без бар’єрів» – спільнота компаній, об’єднаних навколо ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.
#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree