ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Важливо піклуватися про себе в умовах тривоги. Спускатися в укриття, дбати про сон, їжу та відпочинок – це потрібно робити щодня.

Дата: 11.12.2023 13:22
Кількість переглядів: 99

Фото без опису

👨‍⚕ Важливо піклуватися про себе в умовах тривоги. Спускатися в укриття, дбати про сон, їжу та відпочинок – це потрібно робити щодня. Раз на кілька днів треба займатися спортом. Але є ще одна корисна звичка: піклуватися про здорове медіаспоживання. Інформація, яку ми споживаємо, впливає на наші рішення та навіть може врятувати життя.

✅ Перевіряйте джерела інформації, якщо йдеться про важливі повідомлення, такі як тривоги чи евакуації. Користуйтеся лише офіційними джерелами. Наразі існують якісні онлайн-медіа, перелік яких можна знайти тут: http://surl.li/newqs.

✅ Слідкуйте, як медіа впливають на ваше самопочуття. Відмовляйтеся від контенту, який викликає стрес чи негативні емоції. Фільтруйте інформацію та уникайте того, що може пригадати неприємні події. Пам'ятайте, ви вирішуєте, що варто переглядати.

✅ Бережіть себе від негативних впливів медіа. Деякі новини можуть створювати відчуття реальності через спецефекти та звуковий супровід. Не піддавайтеся та вчасно зупиняйте перегляд. Важливо мати «емоційну аптечку» та знати, як заспокоїтися.

✅ Не надто «зависайте» у медіа. Телевізор як постійний фон або надмірний час у мережі можуть негативно впливати на вас. Важливо зберігати баланс між медіапотоком та реальним життям.

Дотримуйтесь цих порад, щоб забезпечити своє душевне здоров’я.

ℹ Поради щодо здорового медіаспоживання під час війни завантажуйте тут – https://bit.ly/3ukOTth

Поради підготовлено лабораторією психології масової комунікації і медіаосвіти Інститут соціальної та політичної психології НАПН України Національна академія педагогічних наук України. Проєкт реалізує @Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за підтримки World Health Organization (WHO) у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська – Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь