A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ

Дата: 13.09.2023 16:48
Кількість переглядів: 17

Цього тижня у Чорноморському ліцеї та Гвардійській гімназії запустилася нова форма харчування – за допомогою кейтерингових послуг.

На сьогоднішній день кейтеринг вважається найбільш ефективною моделлю організації харчування у закладах освіти. Саме тому Кабінетом Міністрів України було ухвалено постанову про впровадження нової системи. Чорноморською селищною радою було проведено велику підготовчу роботу та пройдено всі необхідні етапи – проведено тендер та укладено договори з постачальником. І ось нарешті у понеділок діти отримали свої перші сніданки.

У школах нашої громади таке харчування отримуватимуть 350 дітей. Це учні 1-4 класів та діти з пільгової категорії. Оплачуватимуться всі послуги повністю за рахунок місцевого бюджету.

Структура харчування ґрунтується на рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я. Введено обмеження до продуктів, які містять сіль, цукор та жири. Встановлено перелік продуктів, які заборонено використовувати, зокрема ковбаси, сосиски, напівфабрикати та інші технологічно оброблені страви. Більше того, всі сніданки упаковані в герметичні бокси, що дуже зручно за умов постійних повітряних тривог.

Така система харчування вперше застосовується у нашій громаді, тому перший тиждень є тестовим з точки зору організації. Діти вже залишили свої позитивні відгуки. Сподіваємося батьки та педагоги теж гідно оцінять нові сніданки. Після отримання зворотнього зв'язку від усіх учасників процесу буде зроблено висновки та, якщо необхідно, внесено коригування, адже головний пріоритет – здоров'я та безпека наших дітей.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора