A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ПРОДОВОЛЬЧА ПІДТРИМКА НАСЕЛЕННЯ

Дата: 28.08.2023 18:21
Кількість переглядів: 26

У Чорноморській селищній громаді ведеться постійна робота щодо поповнення резервних складів та утримання наявних запасів. Також ми завжди на зв'язку з обласними та районними гуманітарними штабами та благодійними організаціями, які можуть надати допомогу нашим людям.

Все це дає змогу підтримувати мешканців громади на регулярній основі. Лише за минулий тиждень було здійснено 3 видачі:

1️⃣ Більше 90 матерів змогли взяти для своїх малюків памперси, молочні суміші, каші, фруктові та овочеві пюре, вологі серветки тощо. Всього було видано 500 кг дитячого приладдя.

2️⃣ Багатодітні сім'ї, внутрішньо-переміщені особи та сім'ї, в яких дитину виховує лише один із батьків, отримали набори з продуктами харчування тривалого зберігання. 130 наборів по 20 кг кожен було сформовано із резервних запасів Чорноморської селищної ради.

3️⃣ Гуманітарну допомогу привезла нашим людям Релігійна організація «Духовне Управління Християнських церкв "Царство Боже" в Україні». Багатодітним сім'ям та сім'ям, у яких дитина виховується одним із батьків, були видані великі набори із засобами гігієни. Дякуємо старшому єпископу Олександру Ростиславовичу Рудинцю за підтримку нашої громади.

Якщо ви потрапляєте під одну з вищезгаданих категорій, але з якоїсь причини не отримали свій набір, зверніться до відділу соціального захисту та реєстрації Чорноморської селищної ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора