A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

НЕЗАЛЕЖНА ГРОМАДА

Дата: 25.08.2023 10:03
Кількість переглядів: 28

День Незалежності у Чорноморській селищній громаді як завжди пройшов весело та яскраво.

Вже за гарною традицією святкування розпочалося зі спортивних змагань. На майданчику СК «Чорноморський» відбувся турнір із великого тенісу. Гравці зарядили своєю енергією всіх уболівальників, а журі у свою чергу визначило переможців.

І місце - Чернишов Олександр/Насс Екатерина

ІІ місце - Нартов Ігор/Морозова Екатерина

ІІІ місце - Стас та Ревенко Ксенія

На вулиці Сонячній у цей же час проходив флешмоб та конкурс малюнка на асфальті «Я люблю Україну». Діти змогли висловити весь свій талант та виявити загальний дух патріотизму, за що були нагороджені призами.

А біля Чорноморського Будинку Культури розгорнулося справжнє дійство із ярмаркою та фото зоною. Місцеві майстрині презентували публіці свої роботи, а господині наготували вареники всіх видів. Кожен міг спробувати свято на смак, а відповідальне журі визначало найсмачніші.

Творчі колективи, як завжди, підійшли до підготовки заходу з повною відповідальністю. Танцювальний флешмоб у жовто-блакитних кольорах, виконання народних українських пісень, звучання естрадно-духового оркестру та яскраві заводні танці. Все було на цьому чудовому святі.

Дякуємо нашим захисникам за можливість відсвяткувати цю подію. Український народ непереможний у своєму прагненні зберегти та примножити національні традиції. Навіть складно уявити собі розмах урочистостей, які ми організуємо після Перемоги🇺🇦« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора