A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ПОДВІЙНЕ СВЯТО

Дата: 25.08.2023 09:57
Кількість переглядів: 25

Сьогодні Чорноморська селищна громада святкує не лише День Незалежності, а й приурочене до цього дня відкриття водної фільтраційно-очисної станції. Це перша така споруда у наших населених пунктах і її відкриття, звичайно ж, стало справжньою подією. Особливо для мешканців вулиці Сонячна, де збудовано станцію.

Цей проект вимагав великої спільної роботи. Чорноморська селищна рада разом із Житлово-комунальним господарством займалися проектуванням та будівництвом водонапірної свердловини, а наша військова частина надала сучасне фільтраційно-очисне обладнання.

Відкриття станції відбулося в урочистій обстановці. Підлітки ведучі у гарному національному вбранні привітали присутніх, прозвучав національний гімн, Голова Чорноморської селищної ради Сергій Удалов та Командир військової частини Сергій Козак перерізали стрічку. Тепер чиста питна вода доступна нашим людям у будь-який час і в будь-якій кількості, незалежно від обставин, що складаються навколо нас.

Дякуємо кожному, хто був причетний до відкриття станції. І, звичайно ж, окрема подяка нашим військовим, які завжди готові нас захищати та працювати в одному напрямку заради блага наших мешканців. Разом ми непереможні! Разом ми відкриємо ще не одну станцію!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора