A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ЗАПРОШУЄМО В РЯДИ МІСЦЕВОГО ДОБРОВОЛЬЧОГО ФОРМУВАННЯ ЦЗ

Дата: 21.08.2023 11:55
Кількість переглядів: 21

 

Шановні жителі Чорноморської селищної громади, ви вже знаєте, що на території нашої громади діє Добровольче формування цивільного захисту. Наші чоловіки беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі спричинених збройною агресією росії проти України. Зокрема, це роботи з розбору завалів, гасіння пожеж, порятунку людей, запобігання та усунення аварійних ситуацій, надання допомоги постраждалим, розвантаженню та доставці гуманітарних вантажів, вирішення різних складних чи простих проблем наших мешканців, установ та багато іншого.

Сьогодні учасники формування запрошують приєднатися до них чоловіків - жителів нашої громади (фізично міцних, віком від 21 року і старше), які хочуть зробити особистий внесок у досягнення спільної перемоги, хочуть захистити свою родину, своїх близьких та сусідів, кому не байдужі проблеми громади та їх мешканців. Це найкраща можливість стати надійною опорою та підтримкою для всіх мешканців нашої громади.

Участь у добровольчому формуванні виключно на добровільній та безоплатній основі.

Забезпечення формою та інструментом здійснюється за рахунок місцевого бюджету громади.

Вступити до лав добровольчого формування цивільного захисту можна звернувшись до Чорноморського ЖКГ чи Чорноморської селищної ради. Там вам дадуть усю докладну інформацію.

Разом ми переможемо 🇺🇦« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора