A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

НА ЗВ'ЯЗКУ З ПРЕЗИДЕНТОМ

Дата: 02.08.2023 15:28
Кількість переглядів: 19

Голова Чорноморської селищної ради Сергій Удалов взяв участь у Конгресі місцевої та регіональної влади, який скликав Президент України Володимир Зеленський. Говорили здебільшого про безпеку та підготовку до зими.

Зазначимо ключові питання:

1️⃣ Опалювальний сезон 2023/2024 року. За словами Начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпери, ми рухаємося у графіку і на сьогоднішній день наша область готова до опалювального сезону вже на 60%. Однак основним завданням, як і раніше, залишається забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період. І тому розглядаються всі варіанти фізичного захисту об'єктів. Крім того, ведеться робота з підготовки альтернативних джерел електроенергії.

2️⃣ Виконання державного та місцевих бюджетів у 1-му півріччі 2023 року. Використання коштів у умовах воєнного стану потребує особливого підходу. На думку Начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука, успіх реалізації всіх програм залежить від ефективної взаємодії району з кожною конкретною громадою.

3️⃣ Зовнішня політика. Президент України Володимир Зеленський зазначив, що всі виклики та завдання, які стоять сьогодні перед нашою державою, є спільними та мають вирішуватись на всіх рівнях.

Не залишилося поза увагою і питання підтримки Збройних Сил України, яке на сьогоднішній день є пріоритетним на всіх.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора