A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 28.07.2023 22:16
Кількість переглядів: 23

Другий рік поспіль 28 липня Україна відзначає свято української державності. Це особливий день для кожного з нас. Історія українського народу впродовж багатьох століть була історією без державності. Але це була історія боротьби, українці боролися за утвердження своєї державності і борються досі, ціною свого життя. 

Сьогодні хочемо привітати вас, шановні жителі Чорноморської селищної територіальної громади, з Днем української державності. Із днем, коли ми всі об’єднані єдиною великою ідеєю, ідеєю нашої спільної перемоги над ворогом, ідеєю відстоєння нашої держави України, ідеєю єдності всіх українців в усьому світі.

А ще хочемо привітати наших колег, які в цей день були відзначені особливими нагородами.

💐За серйозний підхід до виконання службових обов’язків та сприяння соціально-економічному розвитку громади почесними грамотами Одеської районної військової адміністрації відзначені головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності   Чорноморської селищної ради Кочмар Тетяна Володимирівна та Головний спеціаліст фінансового відділу Чорноморської селищної ради Савенко Ольга Сергіївна. 

💐А також за високий ступінь громадської активності, участь у виконанні аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків ракетних обстрілів, облаштуванні споруд цивільного захисту та охороні громадського порядку, відповідальне виконання завдань повʼязаних з захистом та обороною  нашої країни були нагороджені участники добровільного формування цивільного захисту Чорноморської селищної територіальної громади, працівники Чорноморського ЖКГ: 
▪️ Начальник Житлово-комунального господарства Щербич Сергій Сергійович нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України»
▪️Начальник відділу електрогосподарства  Чорноморського ЖКГ Бистрих Олексій Павлович нагорожений відзнакою Президента України «За оборону України». 
▪️Майстер дільниці відділу водоканалізаційного господарства ЖКГ Ніколаєнко Володимир Ігорович нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України». 

День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Кожного українця - з його святом, з Днем української державності🇺🇦« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора