A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Шановні земляки, мешканці Одеського району!

Дата: 28.07.2023 13:42
Кількість переглядів: 22

Надзвичайно символічно, що саме у День Хрещення Київської Русі ми відзначаємо День Української Державності і вкотре утверджуємо, що українське державотворення має тисячолітню історію і сягає в глибину віків.

Сьогодні наші серця одночасно сповнені смутком через страшну війну і гордості від усвідомлення титанічного подвигу славних синів і доньок нашої держави, Збройних сил України, які відважно боронять щасливе майбутнє нашої величної нації. Ми платимо надзвичайно високу ціну за нашу державність. За право жити. За право бути українцями.

І у цей непростий час ми довели усьому світові, що Україна – це не просто територія, а могутня держава з багатою історією, надзвичайно багатогранною культурою, невимовної краси природою, а головне – з дивовижними самобутніми людьми. Ми загартувалися всупереч всьому, зміцніли духовно, зросли інтелектуально. Ми вільні, сильні і незламні!

В цей день бажаю всім нам стійкості, міцності духу, миру та добробуту. Переконаний, що ми переможемо, захистимо нашу свободу та нашу державність, розбудуємо нашу неньку-Україну, яка буде розквітати величною і незалежною країною!

Разом до Перемоги!🇺🇦

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора