A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

РОБОТА КОМІСІЇ

Дата: 30.06.2023 17:24
Кількість переглядів: 44

Ось уже три дні у нашій громаді працює комісія, яка фіксує завдані після ракетного обстрілу збитки об'єктам нерухомого майна та складає відповідні акти.

До комісії увійшли співробітники Чорноморської селищної ради, ЖКГ, Центру первинної медико-санітарної допомоги та депутати. Ці люди без перерви ходять із квартири до квартири, щоб якнайшвидше обстежити усі пошкодження.

На сьогодні пройдено вже 17 будинків, обстежено понад 400 квартир та складено понад 300 актів. Це величезний обсяг роботи, яку ми робимо власними силами. Крім того, процес гальмується ще й через те, що частково мешканців не виявляється вдома, або просто досі не подали заявку.

Ми розуміємо, що за ці дні всі вже неабияк перенервували і втомилися. Давайте діятимемо спільно.

❗️Проговоримо ще раз хронологію ваших дій:

1. Необхідно подати заяву до селищної ради або ЖКГ

2. Зустріти комісію у себе вдома та взяти участь у складанні акту з фото та відео фіксацією

3. Вибрати оптимальний для себе варіант вирішення питання щодо відшкодування збитків нерухомості.

Підтримка (компенсація) може бути здійснена трьома шляхами:

1️⃣ За рахунок державного бюджету через систему Дія (читайте інформацію у цьому дописі https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=781747660137436&id=108244577487751)

2️⃣ За рахунок місцевого бюджету нашої громади в рамках цільової програми діючої для мешканців нашої громади про надання матеріальної допомоги. Ви самостійно запрошуєте майстра та оплачуєте його роботу.

Важливо❗️

✔️Він виконує тільки ту роботу, яка вказана у складеному комісією акті та зафіксована фото-відео зйомкою;

✔️ Усі платежі за виконаними роботами мають бути зроблені офіційно та підтверджені відповідними документами.

Потім ви звертаєтеся до соціального відділу селищної ради, заповнюючи усі документи передаєте оригінали всіх договірних, платіжних документів та інших з цього питання документів до селищної ради для отримання матеріальної допомоги.

3️⃣ За рахунок місцевого бюджету нашої громади в рамках програми підтримки ЖКГ та житлового фонду громади. Після складання акта комісією до вас направляють майстра та оплачують його роботу за рахунок місцевого бюджету.

Важливо❗️

✔️ Він виконує тільки ту роботу, яка вказана у складеному комісією акті та зафіксована фото-відео зйомкою;

✔️Терміни виконання (заміна та ремонт вікон та рам) від 3 до 4 тижнів.

❗️ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ❗️

Відшкодовуватиметься шкода завдана лише нерухомому майну і лише шкода, яку було завдано вашій квартирі або будинку внаслідок ракетного удару. Жодних інших ремонтних робіт не проводитиметься, це не передбачено нормами чинного законодавства. Щоб уникнути втрати часу, будь ласка, подавайте достовірні дані відразу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора