A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Шановні одесити і мешканці Одеського району! Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці.

Дата: 04.06.2023 09:38
Кількість переглядів: 27

​​​​​​

Шановні одесити і мешканці Одеського району! Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці. Це величне свято символізує сходження Святого Духа до апостолів, коли Господь відкрив їм повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.
 
Бажаю, щоб разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої оселі, в наші домівки прийшла довгоочікувана Перемога, мир та Божа благодать, а людські серця нехай наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні. Вірю, що Свята Трійця додасть нашим захисникам сили, оберігатиме їх на полі бою і сприятиме швидшому вигнанню російських окупантів з української землі.
 
Вітаю Вас зі святом! Нехай Господь зішле на нашу Україну спокій та добро! Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття!
 
З повагою,
Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора