A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

НА ПЕНСІЇ

Дата: 05.05.2023 16:11
Кількість переглядів: 115

Ось уже другий рік поспіль кожного першого вівторка місяця до Чорноморської селищної громади приїжджає Начальник відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Білоус Людмила Анатоліївна. Вона робить це для того, щоб полегшити життя нашим пенсіонерам. Щоб їм не доводилося їздити по області у спробах дізнатися необхідну інформацію.

Тільки за останні два прийоми консультаційну допомогу отримали 42 особи. Багато хто звертався не з одним питанням і всього фахівець зумів надати 79 послуг.

В основному наші жителі запитували інформацію щодо умов призначення пенсій, отримання довідок із реєстру застрахованих осіб, довідок про доходи, подання заяв про перерахунок пенсій та умов проведення індексації з 1 березня 2023 року.

Також пенсіонерам надавалася допомога у реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України та приймалися заяви-згоди щодо СМС-інформування.

Ми дякуємо Людмилі Анатоліївні за ці виїзні прийоми та допомогу нашим громадянам. Цінуємо Вашу працю і сподіваємося працювати в такому режимі ще не один рік.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора