A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Одеська районна військова адміністрація інформує

Дата: 22.02.2023 17:10
Кількість переглядів: 56

Службою у справах дітей Одеської районної державної адміністрації оновлено план заходів з евакуації вихованців та персоналу Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у селі Яськи, де зараз проживають та отримують психологічну допомогу 15 дітей.

У випадку надзвичайної ситуації, пов'язаної з військовою агресією російської федерації проти України, миттєво буде введено в дію заходи з евакуації автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах.

Нагадаємо, що Центр займається питаннями здійснення соціального захисту дітей, прийнятих до центру, надання дітям комплексу соціальних послуг, сприяння поверненню дитини до біологічної сім’ї, сприяння формуванню у дітей власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки, надання психологічної та інших видів допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають в центрі, спрямованої на повернення дитини до сім’ї.

Спеціалісти Служби у справах дітей Одеської районної державної адміністрації роблять усе можливе, аби убезпечити життя та здоров’я вихованців центру у будь-яких ситуаціях.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора