ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Дата: 02.11.2022 10:04
Кількість переглядів: 180

 

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднено проєкт рішення Чорноморської селищної ради «Про внесення зміни до рішення Чорноморської селищної ради №905-VII від 23.10.2020 року «Про плату за навчання у комунальному закладі «Школа мистецтв» Чорноморської селищної ради Лиманського району Одеської області», шляхом викладення її новій редакції».

Проєкт регуляторного акта – рішення Чорноморської селищної ради «Про внесення зміни до рішення Чорноморської селищної ради №905-VII від 23.10.2020 року «Про плату за навчання у комунальному закладі «Школа мистецтв» Чорноморської селищної ради Лиманського району Одеської області», шляхом викладення її новій редакції».

Розробник проєкту – спеціаліст І категорії відділу юридичного та документально-організаційного забезпечення      Чорноморської селищної ради – Вегержинська Наталія Василівна.

Мета проєкту розширення переліку осіб, яким передбачено пільги за навчання у комунальному закладі «Школа мистецтв» Чорноморської селищної ради у 100-відсотковому розмірі або на 50% з урахуванням вимог статті 26 Закону України від 22.06.2000 №1841-14 «Про позашкільну освіту» (зі змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 №433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад», а також приведення регуляторного акту у відповідність до вимог чинного законодавства, у тому числі, передбачених постановою Верховної ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 № 807-IX.

Інформація про спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта Аналіз регуляторного впливу та проєкт рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради https://chr.gov.ua.

Термін прийняття зауважень і пропозицій до проєкту даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті селищної ради - https://chr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції   та   зауваження   приймаються   розробником   проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 67570, вул. Гвардійська, 19
смт. Чорноморське, Одеський район, Одеська область
та на електронну адресу:  chernomorskoe88@gmail.com. Телефон для довідок: (048) 753-53-75, (048) 753-52-84.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь