В ЗНАК ВДЯЧНОСТІ
Дата: 17.10.2022 11:24
Кількість переглядів: 136
Весь день сьогодні ми вітали своїх захисників та захисниць. В Україні немає людини, якій не було б кому адресувати привітання цього значущого дня. У когось на захисті Батьківщини стоїть друг, у когось син чи дочка, брат чи сестра, чоловік чи дружина. Кожен сьогодні робить свій неоціненний внесок на шляху до нашої спільної перемоги.
Чорноморська селищна громада також привітала своїх Героїв. Від імені Голови селищної ради та від імені кожного мешканця громади нашій військовій частині було вручено почесні грамоти та подарунки.
Крім того, кілька коробок з солодощами були дбайливо упаковані і передані нашим хлопцям на передову.
Дякуємо вам! Бережіть себе та Україну