A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір щодо зміни  діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій.

Дата: 07.10.2022 16:41
Кількість переглядів: 251

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій.

Перегляд тарифів у сфері теплопостачання пов’язано зі зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії,  додається)

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Розраховані тарифи на опалювальний сезон 2022-2023 років для споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

  • тариф на теплову енергію для потреб населення 2976,672 грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів  4361,40  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для  потреб населення 2976,672  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 4361,40  грн/Гкал  з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб населення  2303,988  грн/Гкал з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів  3537,168  грн/Гкал  з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії для потреб населення 541,104 грн/Гкал  з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 725,376  грн/Гкал  з ПДВ
  • на постачання теплової енергії для потреб населення 131,58 грн/Гкал  з ПДВ
  • на постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 98,856  грн/Гкал  з ПДВ.

Востаннє тарифи на теплопостачання переглядалися в листопаді 2021 року, встановлені Рішенням виконавчого комітету Чорноморської селищної ради №141 від 05.11.2021 та Рішенням Чорноморської селищної ради №275-VIII від 05.11.2021  «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій на період опалювального періоду 2021-2022р.».

Житлово-комунальним господарством Чорноморської селищної ради виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів.

В умовах постійного зростання складових тарифів – ціни електричної енергії, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, виникає необхідність перегляду тарифів відповідно до фактичних витрат з виробництва та надання послуг.

Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, паливно-енергетичні ресурси та послуги.

Ціна природного газу врахована згідно Договору постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».  

Ціна електричної енергії (включаючи послугу з розподілу електричної енергії) врахована  на рівні середньої ціни електричної енергії, що склалася у ЖКГ за шість місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на планований період, а саме 4,1804 грн/кВт без ПДВ, що є вищою більш ніж на 39,17%.

В результаті перегляду тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифів.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Курортна, 11.

тел. (048) 763-03-02

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора