ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ
Дата: 26.09.2022 11:31
Кількість переглядів: 356
Щороку у вересні ми відзначаємо День чистоти. Свято, покликане зробити світ, у якому ми живемо, чистіше. Чорноморська селищна громада ніколи не залишається осторонь.
Озброївшись граблями і віниками наші колективи вийшли на вулицю, щоб зробити свій внесок у очищення навколишнього середовища. Вчителі з Чорноморського ліцею та Гвардійської гімназії, педагоги зі «Школи мистецтв», бібліотекарі, працівники Клубу та Будинку Культури. Усі ці люди розумової праці не пошкодували своїх фізичних сил і зібрали у нашій громаді десятки пакетів сміття. Висловлюємо за це їм велику подяку.
І пам'ятаємо – чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!