A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА
Одеська область, Одеський район

БЕЗПЕРЕБІЙНИЙ ДОСТУП ДО ВОДИ

Дата: 01.07.2022 15:32
Кількість переглядів: 394

Одним із стратегічних завдань Чорноморської селищної ради на сьогоднішній день є забезпечення безперебійного постачання води мешканцям нашої громади. На жаль, з досвіду деяких українських міст ми вже знаємо, що порушення централізованого водопостачання може спричинити катастрофу. Щоб уникнути подібної долі, було вирішено розпочати роботи з буріння та облаштування водозабірних свердловин у наших населених пунктах.

Наразі фахівцями вже активно ведуться роботи на ВНС у Чорноморському. Найближчим часом розпочнуться роботи ще на 3-х об'єктах: ВНС на вулиці Сонячній, у селі Гвардійське та у містечку. Вода в нашій місцевості завжди славилася своїми корисними властивостями, тому її можна буде використовувати не тільки для технічних цілей, а й, після встановлення додаткових фільтрів, для пиття.

Нині нічого не заважає нам використовувати центральне водопостачання. Але у разі комунального колапсу альтернативне джерело зможе забезпечити наших мешканців головним для життя ресурсом – водою. Роботи планується закінчити до серпня.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора