A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

Дата: 17.06.2022 10:42
Кількість переглядів: 384

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

16 питань розглянули члени Виконавчого комітету Чорноморської селищної ради на черговому засіданні. Зачепили соціальні, фінансові та організаційні аспекти.

Насамперед було затверджено протокол Координаційної ради з питань надання матеріальної допомоги. Він передбачає надання нашим жителям 65 000 грн.

Обговорили й питання опікунської ради. Усі вони стосувалися передачі неповнолітнім дітям нерухомого майна їхніми родичами. Присутні підтримали усі рішення.

Буріння та обладнання водозабірних свердловин є сьогодні одним із першочергових завдань керівництва громади. Це забезпечить нашим мешканцям безперебійний доступ до води у разі екстреної ситуації. Члени Виконкому затвердили кошторис по 4 свердловинам - 3 у смт. Чорноморське, з них 2 на вулиці Гвардійській, 1 на вулиці Сонячній, та 1 у селі Гвардійське. На ці роботи виділено з бюджету майже 3 млн. грн. і до серпня роботи мають бути завершені.

Ще одне не менш важливе у наш час питання - обладнання укриттів. На сьогоднішній день вже активно йде ремонт у двох підвальних приміщеннях у 45 та 33 будинках. Змінюються труби, заливається стяжка, фарбуються стіни тощо. По цих об'єктах також складено та затверджено кошториси.

Окрім іншого, на засіданні членами Виконкому було затверджено ще низку фінансових питань:

??448 000 грн направлено на виплату заробітних плат працівникам Центру первинної медико-санітарної допомоги

??137 000 грн - на зарплату працівникам відділу Благоустрою ЖКГ

??110 400 грн виділено на придбання тріскорізки, необхідної для переробки спиляних дерев, кущів.

??45 400 грн підуть на оплату послуг інклюзивно-ресурсного центру для наших дітей

Також було вирішено продукти на суму 31 054,85 грн, закуплені раніше для харчування дітей у дитячому садку «Сонечко», видати соціальній категорії наших громадян.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора