A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

СЕСІЙНІ ПИТАННЯ

Дата: 21.04.2022 10:20
Кількість переглядів: 521

СЕСІЙНІ ПИТАННЯ

І у воєнний час усі рішення Чорноморської селищної ради мають ухвалюватися відповідно до закону. Тож депутати продовжують збиратися на сесійні засідання.

На цей раз було розглянуто кілька питань:

??Розірвано договір оренди на приміщення з одним з наших підприємців. У цей час людина не бачить можливості продовжувати торгівельну діяльність.

?? Затверджено розпорядження про передачу дизельного палива Чорноморському ЖКГ для підтримки життєдіяльності об'єктів критичної інфраструктури.

??Розглянули депутати і заяви громадян на отримання дозволу на розробку проекту землеустрою. Проте відхилили його, адже у воєнний час згідно із законом земельні питання не вирішуються.

??Рішенням сесії було припинено оплату оренди за шкільний харчоблок для кейтерингової компанії, яка готувала для наших дітей. Наразі приміщення використовується для інших потреб.

??Затвердили депутати і звіт про використання коштів резервного фонду місцевого бюджету Чорноморської територіальної громади станом на 1 квітня. Всі витрати зараз пов'язані із забезпеченням безпеки та життєдіяльності громади.

Закінчилося засідання обговоренням нагальних питань. Нині їх завжди багато.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора