A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА
Одеська область, Одеський район

ПЕРШІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ 

Дата: 12.04.2022 09:58
Кількість переглядів: 523

ПЕРШІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ 

Дорогі жителі Чорноморської громади, до нас почали приїжджати перші сім'ї з міст, де зараз точаться найважчі бої. Внутрішньо переміщені особи подають свої документи до селищної ради та набувають відповідного статусу.

Ці люди різного віку були змушені тікати зі своїх будинків через бойові дії. Часом захопивши із собою лише документи. Сьогодні вони потребують нашого розуміння та підтримки. Просимо кожного бути небайдужим та проявляти співучасть.

Чорноморська селищна рада, у свою чергу, зібрала для цих сімей те, що ми вже встигли заготовити у громаді – молоко, крупи, чай, каву, цукор, необхідні засоби гігієни, ковдри, постільну білизну, рушники тощо.

ВАЖЛИВО! Якщо ви знаєте людей, які приїхали до нашої громади, але ще не подали документи та не отримали допомоги, розмовляйте з ними та приводьте до соціального відділу.

Також просимо повідомляти до Чорноморської селищної ради про наших мешканців, які перебувають у складних життєвих обставинах, але не знають чи соромляться звернутися за допомогою.

Тільки об'єднання та взаємовиручка на всіх фронтах роблять нас непереможним народом ????????« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора