A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 22.03.2022 17:12
Кількість переглядів: 657

ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Шановні мешканці нашої громади, повідомляємо вам, що з 25 березня припиняється опалювальний сезон у смт. Чорноморське по вулиці Гвардійська. Причиною для ухвалення такого рішення послужили одразу кілька факторів – стабільне потепління, колосальна заборгованість населення за опалення, що становить вже 2 673 000 грн., та закінчення лімітів, виділених Нафтогаз-Трейдингом для нашої котельні.

Враховуючи всі ці фактори, виконавчим комітетом Чорноморської селищної ради було прийнято рішення про припинення опалювального сезону.

Заборгованість населення за послуги стає справжньою проблемою для нашої громади. Приміром, борг за воду сьогодні становить вже 754 000 грн. А за послуги з управління багатоквартирними будинками – 2 074 000 грн.

Загальна заборгованість населення за послуги на кінець березня становить 5 501 000 грн.

Такий стан справ може призвести до комунального колапсу. Адже це один із найважливіших фронтів, який має вистояти у цій війні. Ми не можемо допустити руйнування інфраструктури, адже ворог тільки цього й чекає. Тому просимо жителів нашої громади, які спроможні оплачувати свої рахунки, робити це. Наш громадянський обов'язок – забезпечувати надійний тил!

У НАС БУДЕ МИР???? І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА????????


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора