A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ПИТАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 13.12.2021 14:16
Кількість переглядів: 504

ПИТАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

На розгляд Виконкому Чорноморської селищної ради було винесено всього 3 питання. Але усі вони були важливі для громади.

Перший стосувався вуличного освітлення в селі Гвардійське. Члени виконавчого комітету затвердили кошторисну документацію у розмірі 1 530,012 грн. І скоро дорога від повороту в село до першого будинку буде повністю освітлена.

Ще одним важливим рішенням стало затвердження проектної документації на будівництво (закінчення будівництва) нової школи в смт. Чорноморське. За цінами на грудень 2021 року кошторис склав 223 136,408 грн. Тепер затверджений проект і складений до нього кошторис передані до Державного фонду регіонального розвитку. Цей орган, у свою чергу, повинен розглянути питання про виділення нашій громаді грошей з державного бюджету на закінчення будівництва. Звичайно ж, на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

Всього цього року Чорноморською селищною радою до Державного фонду регіонального розвитку було подано три проекти - роботи по зміцненню берега, будівництво нової школи і ЦНАП.

Третім стало питання, яке виноситься на кожне засідання, про виділення матеріальної допомоги жителям нашої громади. Члени Виконкому розглянули усі заяви і проголосували за надання матеріальної підтримки.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора