A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

На базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» з 28.12.2021 р. починається навчання в рамках короткотермінових курсів цільового призначення за напрямком «Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережі».

Дата: 09.12.2021 08:28
Кількість переглядів: 305

Маркетинг в соціальних медіа-це сучасний напрямок, затребуваний кожною організацією сфери виробництва, торгівлі, надання послуг в різних галузях. Стати SMM-професіоналом можна тільки володіючи певними інструментами,  постійно поліпшуючи свої   знання та навички.

   На базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» з 28.12.2021 р. починається навчання в рамках короткотермінових курсів цільового призначення за напрямком «Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережі». Програма  призначена для підвищення кваліфікації громадян з професій, пов’язаних з підприємницькою діяльністю та всіх, хто планує просування бізнесу в інтернеті, за допомогою соціальних мереж, що на сьогодні є актуальним.

Термін навчання- 27 навчальних годин (1 тиждень)

Форма навчання-очна, дистанційна.

   Нові знання та навички можуть отримати також всі бажаючі з числа не безробітних- за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Вартість навчання- від 0,2-0,8 тис. грн ( в залежності від кількісного складу групи- 20 осіб/ та форми навчання).

Консультація по тел.(04855) 9-83-75

Робочий навчальний план для курсів цільового призначення (ідвищення кваліфікації)  безробітних за напрямом «Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережі».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора