A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ

Дата: 04.11.2021 09:35
Кількість переглядів: 498

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ

Сьогодні силами працівників Чорноморського ЖКГ була зачищена територія на місці організованого жителями звалища. Усе сміття було завантажене в камаз і вивезене в спеціальне місце.

Хочемо нагадати, що вивезення сміття не є обов'язком ЖКГ. І проводити такі зачистки несанкціонованих звалищ на постійній основі ніхто не зможе.

У черговий раз просимо жителів виносити сміття в спеціально обладнані для цього місця (у контейнери), виконувати умови договору, який кожен укладав з компанією "Частюля". А жителів хто ще не уклав договір, обов'язково це зробити. Це має відношення і до ФОП і до юридичних осіб, які ведуть діяльність на території нашої громади.

Власників гаражів просимо не використовувати сміттєві контейнери, встановлені в житлових зонах, для сміття, яке скупчується в результаті особистої або колективної діяльності в гаражах. В цьому випадку Вам необхідно використовувати контейнери і човни, які повинні стояти на території гаражного кооперативу і оплачуватися за рахунок коштів кооперативу, а не мешканців квартир.

Тільки так ми зможемо зберігати чистоту в місці, в якому живемо.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора