ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір щодо зміни  діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій.

Дата: 27.10.2021 15:31
Кількість переглядів: 947

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій.

Перегляд тарифів у сфері теплопостачання пов’язано зі змінами чинного законодавства та зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії,  додається)

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Розраховані тарифи на опалювальний сезон 2021-2022 років для споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

  • тариф на теплову енергію для потреб населення 2537,64 грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів  3970,416  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для  потреб населення 2537,64  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 3970,416  грн/Гкал  з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб населення  2037,432  грн/Гкал з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів  3283,944  грн/Гкал  з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії для потреб населення 440,82 грн/Гкал  з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 627,084  грн/Гкал  з ПДВ
  • на постачання теплової енергії   59,388  грн/Гкал  з ПДВ

 

Востаннє тарифи на теплопостачання переглядалися в вересні 2020 року, встановлені рішенням Чорноморської селищної ради  № 900-VII від 29 вересня 2020 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій».

Житлово-комунальним господарством Чорноморської селищної ради виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів.

В умовах постійного зростання складових тарифів – ціни газу, електричної енергії, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, виникає необхідність перегляду тарифів відповідно до фактичних витрат з виробництва та надання послуг.

Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, паливно-енергетичні ресурси та послуги.

Ціна природного газу за умовами Договору постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»  є значно вищою ніж врахована в тарифах попереднього опалювального періоду.  Для населення ціна газу зросла на понад 54,1%, а для потреб бюджетних установ та інших споживачів зросла більше ніж на 240,5%, тобто в декілька разів.

Ціна електричної енергії (включаючи послугу з розподілу електричної енергії) врахована  на рівні середньої ціни електричної енергії, що склалася у ЖКГ за шість місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на планований період, а саме 3,00369 грн/кВт без ПДВ, що є вищою більш ніж на 30,6%.

В результаті перегляду тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифів.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь