A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір щодо зміни  діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій.

Дата: 27.10.2021 15:31
Кількість переглядів: 899

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій.

Перегляд тарифів у сфері теплопостачання пов’язано зі змінами чинного законодавства та зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії,  додається)

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Розраховані тарифи на опалювальний сезон 2021-2022 років для споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

  • тариф на теплову енергію для потреб населення 2537,64 грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів  3970,416  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для  потреб населення 2537,64  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 3970,416  грн/Гкал  з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб населення  2037,432  грн/Гкал з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів  3283,944  грн/Гкал  з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії для потреб населення 440,82 грн/Гкал  з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 627,084  грн/Гкал  з ПДВ
  • на постачання теплової енергії   59,388  грн/Гкал  з ПДВ

 

Востаннє тарифи на теплопостачання переглядалися в вересні 2020 року, встановлені рішенням Чорноморської селищної ради  № 900-VII від 29 вересня 2020 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій».

Житлово-комунальним господарством Чорноморської селищної ради виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів.

В умовах постійного зростання складових тарифів – ціни газу, електричної енергії, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, виникає необхідність перегляду тарифів відповідно до фактичних витрат з виробництва та надання послуг.

Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, паливно-енергетичні ресурси та послуги.

Ціна природного газу за умовами Договору постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»  є значно вищою ніж врахована в тарифах попереднього опалювального періоду.  Для населення ціна газу зросла на понад 54,1%, а для потреб бюджетних установ та інших споживачів зросла більше ніж на 240,5%, тобто в декілька разів.

Ціна електричної енергії (включаючи послугу з розподілу електричної енергії) врахована  на рівні середньої ціни електричної енергії, що склалася у ЖКГ за шість місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на планований період, а саме 3,00369 грн/кВт без ПДВ, що є вищою більш ніж на 30,6%.

В результаті перегляду тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифів.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь