A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Щодо відновлення місячної звітності з ЄСВ та ПДФО

Дата: 22.10.2021 13:47
Кількість переглядів: 440

Щодо відновлення місячної звітності

з ЄСВ та ПДФО

 

29 вересня Кабінет Міністрів України підтримав законопроєкт, яким вносяться зміни до Податкового кодексу України щодо відновлення місячної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) та податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

Проєкт розроблено Пенсійним фондом України з урахуванням наслідків запровадження квартального періоду звітування та пропозицій страхувальників і застрахованих осіб.

Перехід на місячну звітність сприятиме:

  • своєчасному надходженню до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відомостей про заробітну плату, сплату ЄСВ, страховий стаж та включення цих даних для розрахунку розмірів виплат за соціальним страхуванням, в тому числі пенсії;
  • оперативному здійсненню виплат за листками тимчасової непрацездатності та  допомоги по безробіттю;
  • щомісячному розрахунку показників середньої заробітної плати, що враховуються для обчислення пенсії;
  • проведенню оперативного аналізу основних показників чисельності застрахованих осіб та рівня їх заробітних плат, які впливають на наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

У разі прийняття законопроєкту Верховною Радою України:

  • застраховані особи щомісяця отримуватимуть інформацію про свій страховий стаж для призначення пенсійних та інших виплат;
  • страхувальникам не потрібно буде подавати проміжні довідкові звіти для призначення пенсій, що сприятиме уникненню помилок при подачі звітності.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора