A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

У НАШІЙ ГРОМАДІ МОЖЕ З'ЯВИТИСЯ ПЕРШЕ ОСББ

Дата: 13.09.2021 18:58
Кількість переглядів: 536

У НАШІЙ ГРОМАДІ МОЖЕ З'ЯВИТИСЯ ПЕРШЕ ОСББ

Це одне з найбільш обговорюваних питань останнім часом. Депутати Чорноморської ТГ знають, що практично на кожній сесії піднімається тема створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Селищна рада не раз просила депутатів обговорювати це питання з мешканцями. Але зацікавлених досі не було.

І ось, нарешті, з'явилася людина, яка готова узяти на себе відповідальність за благополуччя свого дому. На зустрічі мешканців з Чорноморським ЖКГ, як керуючою компанією, Наталія Черемісіна висловила бажання створити ОСББ в 49 будинку.

Наталія людина досвідчена. Вона багато років пропрацювала економістом в Чорноморському ЖКГ і добре знайома з усіма питаннями, що стосуються управління багатоквартирним будинком. До того ж сьогодні вона є депутатом, а значить захисником інтересів усіх мешканців 49-го будинку. Тому її бажання цілком виправдане і, сподіваємося, буде підтримано мешканцями.

Чорноморська селищна рада, в свою чергу, готова всіляко підтримати в процесі утворення першого в нашій громаді об'єднання.

При наявності створеного ОСББ, у місцевої ради з'явиться законне право на надання допомоги цій ОСББ. У тому числі юридичної та матеріальної. Звичайно ж, при обов'язковій умові відображення цієї підтримки в місцевій цільовій програмі.

Віримо, що ця перша ластівка стане в перспективі хорошим прикладом і для інших будинків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора