A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

Программа консультацій з питань пільгового фінансування «Гранти для бізнесу від USF» з 9 липня 2021.  

Дата: 09.07.2021 14:58
Кількість переглядів: 486

З радістю анонсуємо запуск програми консультацій з питань пільгового фінансування «Гранти для бізнесу від USF» з 9 липня 2021.  

В рамках проєкту у підприємців є можливість отримати індивідуальну консультацію (тривалістю до 30 хв.) для вирішення запитів, що стосуються процесу підготовки та подачі документів на грантове фінансування від Українського фонду стартапів (Ukrainian Startup Fund/USF). 

Програма консультацій орієнтована на українські компанії, які є технологічними; з перспективними та інноваційними ідеями; комерційно орієнтовними; знаходяться на ранній стадії розвитку:

  • pre-seed – фаза, при якій відсутній MVP (мінімально життєздатний продукт), а діяльність спрямована на його розробку з метою подальшого виведення на споживчий ринок);
  • seed – фаза, при якій MVP (мінімально життєздатний продукт) вже вийшов на ринок або готовий до виходу.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ. 

Гарного дня!

Якщо у Вас виникатимуть додаткові питання, будь ласка, звертайтеся за тел.: +380977746347 або надішліть листа на e-mail: [email protected]

З повагою,

 

Ірина Швидко?

Координаторка проєктів

ГО "Клуб Ділових Людей Україна"

79053, м. Львів, вул. Перфецького, 11
+380977746347

[email protected]

www.bc-club.org.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора