A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

НОВОМУ ШКІЛЬНОМУ АВТОБУСУ – БУТИ!

Дата: 24.02.2021 11:06
Кількість переглядів: 1745

НОВОМУ ШКІЛЬНОМУ АВТОБУСУ – БУТИ!

На території нашої громади розміщені дві загальноосвітні школи, дитячий садочок та КЗ «Школа Мистецтв», в яких навчаються і займаються близько тисячі дітей.

На жаль, шкільний автобус, який переданий відділом освіти Лиманської райдержадміністрації, для використання в цілях освіти для перевезення дітей застарів та потребує заміни.

У січня 2021 року керівництво Чорноморської селищної ради направило офіційне звернення Голові Одеської ОДА Гриневецькому С.Р. та директору Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Лончак О. щодо потреби у придбанні шкільного автобуса для закладів освіти Чорноморської селищної ради, на умовах співфінансування з бюджету Чорноморської селищної ради.

І от сьогодні, на засіданні комісії з освіти Одеської обласної ради було погоджено придбання шкільного автобуса для Чорноморської ТГ.

Його використовуватимуть для підвезення наших учнів та вчителів до закладів освіти. Також автобус стане в нагоді для перевезення талановитих дітей, які беруть участь у різноманітних конкурсах та змаганнях.

Наступний етап – проведення тендеру і закупівля.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора