ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ОГОЛОШЕННЯ про намір зміни  діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в смт.Чорноморське  та с.Гвардійське.

Дата: 16.12.2020 17:33
Кількість переглядів: 744

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір зміни  діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в смт.Чорноморське  та с.Гвардійське.

З метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов'язаних із наданням послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення та їх структури здійснюється уповноваженим органом щороку за заявою ліцензіата.

Перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення пов’язано зі змінами чинного законодавства та зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які формують структуру тарифів. (Структура тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради додається).

Житлово-комунальним господарством Чорноморської селищної ради виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів.

Розраховані тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для всіх споживачів  на території Чорноморської селищної ради на 2021 рік становлять:

смт. Чорноморське     вул. Гвардійська,   вул. Курортна,  вул.Уютна (ВМВ №1)

  • централізоване водопостачання    16,34  грн. з ПДВ
  • централізоване водовідведення  9,36  грн. з ПДВ

смт. Чорноморське   вул. Нижня Чабанка  (ВМВ №2)

  • централізоване водопостачання  16,04 грн. з ПДВ

смт. Чорноморське    вул.Сонячна,  вул.Верхня Чабанка  (ВМВ №3)

  • централізоване водопостачання  21,26  грн. з ПДВ
  • централізоване водовідведення  10,79  грн. з ПДВ

с. Гвардійське   (ВМВ №5)

  • централізоване водопостачання – 15,64  грн. з ПДВ
  • централізоване водовідведення – 8,29  грн. з ПДВ

Востаннє тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення переглядалися в грудні 2019 року, встановлені рішенням Чорноморської селищної ради  № 794-VII від 21.12.2019 року «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення в смт.Чорноморське та с.Гвардійське» та були скориговані рішенням Чорноморської селищної ради  № 823-VII від 27.02.2020 року «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання в смт.Чорноморське та с.Гвардійське»

Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, паливно-енергетичні ресурси та послуги.

В умовах постійного зростання складових тарифів - мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, зміни ціни води та електричної енергії,  виникає необхідність перегляду тарифів відповідно до фактичних витрат.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифів.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

 

Структура тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради .

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь