A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ОГОЛОШЕННЯ про розгляд "Проект інвестиційної програми Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2021рік"

Дата: 10.12.2020 17:22
Кількість переглядів: 836

 

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020р. №191 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб`єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради подає на розгляд Проект інвестиційної програми Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2021рік. (Проект додається).

 

Метою розроблення інвестиційної програми ЖКГ є оновлення основних фондів, підвищення ефективності виробництва, забезпечення обліку природних ресурсів, підвищення якості надання послуг.

 

Заходи, що включені до інвестиційної програми Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2021р.:

1. Заміна аварійних ділянок водопроводу;

3. Заміна аварійних ділянок водовідведення.

 

Всі ці заходи планується реалізувати за рахунок амортизаційних відрахувань.

 Підприємство не планує залучати позичкові та бюджетні кошти. Загальний обсяг інвестицій у сфері централізованого водопостачання та водовідведення65,41 тис.грн. (без ПДВ).

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати основним способом доведення інформації до відома споживачів.

 

Проект інвестиційної програми Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2021рік.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: [email protected]

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора