A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА
Одеська область, Одеський район

ОГОЛОШЕННЯ про намір щодо зміни  діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

Дата: 23.10.2019 15:57
Кількість переглядів: 557

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

Перегляд тарифів у сфері теплопостачання пов’язано зі змінами чинного законодавства та зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. (Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії,  додається)

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Розраховані тарифи на опалювальний сезон 2019-2020 років для споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

  • тариф на теплову енергію для потреб населення 1827,90  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів  1827,90  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для  потреб населення 1827,90  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 1827,90  грн/Гкал  з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб населення  1427,52  грн/Гкал з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів  1427,52  грн/Гкал  з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії   332,03  грн/Гкал  з ПДВ
  • на постачання теплової енергії   68,35  грн/Гкал  з ПДВ

 

Востаннє тарифи на теплопостачання переглядалися в грудні 2018 року, встановлені рішенням Чорноморської селищної ради  № 579-VII від 13 грудня 2018 року «Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання населення, бюджетних установ та інших організацій».

Житлово-комунальним господарством Чорноморської селищної ради виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів.

Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні паливно-енергетичні ресурси та послуги.

В умовах постійного зростання складових тарифів, електричної енергії та інших матеріальних ресурсів, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, зміни вартості газу,  виникає невідповідність перегляду тарифів відповідно до фактичних витрат з виробництва та надання послуг.

Ціна природного газу не є сталою і за умовами Договорів постачання природного газу з акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» визначається щомісяця шляхом підписання додаткової угоди на підставі Прейскуранту. В розрахунках ціна на газ врахована на рівні жовтня 2019 року, що є нижчою на 31,48%  від вартості газу попереднього опалювального сезону.                                                

Ціна електричної енергії (включаючи послугу з розподілу електричної енергії), відповідно до рахунків за вересень, зросла більше ніж на 7%.

Вартість енергоносіїв  складає понад 60 % собівартості виробництва теплової енергії.

В результаті перегляду тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії.

Опубліковано 23.10.2019 р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора