ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ОГОЛОШЕННЯ про намір щодо коригування діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

Дата: 21.11.2019 15:42
Кількість переглядів: 911

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Житлово-комунальне господарство Чорноморської селищної ради повідомляє про намір щодо коригування  діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

Коригування тарифів у сфері теплопостачання пов’язано з підвищенням ціни природного газу, що є підставою перерахунку окремої складової тарифів - ціни природного газу. Вартість цієї складової змінилася з причин, які не залежать від Житлово-комунального господарства Чорноморської селищної ради. Умовами договорів з АТ «НАК «Нафтогаз України» передбачено, що ціна природного газу визначається щомісяця шляхом підписання додаткової угоди на підставі прейскуранту, розміщеного на сайті Постачальника http://www.naftogaz.com.

(Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії,  додається)

 Тарифи у сфері теплопостачання, які коригуються, були встановлені рішенням Чорноморської селищної ради №732-VII від 01.11.2019р.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Скореговані тарифи на опалювальний сезон 2019-2020 років для споживачів  на території Чорноморської селищної ради становлять:

  • тариф на теплову енергію для потреб населення 1945,84  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів  1945,84  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для  потреб населення 1945,84  грн/Гкал  з ПДВ
  • тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів 1945,84  грн/Гкал  з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для потреб населення  1528,42  грн/Гкал з ПДВ
  • на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів  1528,42  грн/Гкал  з ПДВ
  • на транспортування теплової енергії   347,10  грн/Гкал  з ПДВ
  • на постачання теплової енергії   70,32  грн/Гкал  з ПДВ

Житлово-комунальним господарством Чорноморської селищної ради виконано розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Чорноморської селищної ради розрахунки з підтверджуючими матеріалами щодо підвищення ціни на природний газ.

В розрахунках ціна на газ врахована на рівні листопада 2019 року, що є вищою понад 14.6%  від вартості газу в жовтні 2019 року.

Метою коригування тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

В результаті перегляду тарифів передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій на території Чорноморської селищної ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської селищної ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

 

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.36.

тел. (048) 753-52-95

Електронна пошта: chabanka36@gmail.com

Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії.

Опубліковано 21.11.2019


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь