ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ЦНАП ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Дата: 01.07.2026 14:28
Кількість переглядів: 43

Фото без опису

Начальниця Центру надання адміністративних послуг Чорноморської селищної ради Анна Шапочкіна взяла участь у міжрегіональному форумі «ЦНАП: Людиноцентричність у дії», який днями відбувся в Одесі.

Форум об’єднав керівників ЦНАП Одеської та Херсонської областей, представників Міністерства цифрової трансформації України, органів державної влади та міжнародних партнерів. Учасники обговорили, як зробити адміністративні послуги ще доступнішими, швидшими та зручнішими для людей.

Особливу увагу приділили розвитку сучасних цифрових сервісів, створенню безбар’єрного середовища, а також роботі ЦНАП у кризових ситуаціях. Йшлося про захист персональних даних, кібербезпеку, цивільний захист і готовність працівників діяти в надзвичайних умовах.

Такі зустрічі - це можливість перейняти успішний досвід колег, ознайомитися з новими підходами та рішеннями, які допомагають підвищувати якість адміністративних послуг.

Продовжуємо рацювати над тим, щоб нам Чорноморський ЦНАП залишався сучасним, комфортним і максимально зручним для кожного жителя громади.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь