Пам’ятаємо кожне дитяче життя…

Пам’ятаємо кожне дитяче життя…
4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Сьогодні Чорноморська селищна громада разом з усією Україною схиляє голови у скорботі за найменшими жертвами цієї війни. За дітьми, чиї мрії так і не встигли здійснитися, чиї голоси назавжди замовкли, чиє дитинство безжально обірвала війна.
Кожна загибла дитина - це непоправна втрата для родини, для громади, для всієї країни. Це ненаписані книги, неспівані пісні, нездійснені відкриття та нездійснені мрії. Це біль, який назавжди залишиться в серцях батьків і всіх небайдужих людей.
Ми не маємо права забути жодне ім’я, жодну історію, жодне дитяче життя, відібране війною. Світла пам’ять маленьким українцям, які стали янголами.
Пам’ятаємо. Сумуємо. Не пробачимо. ![]()