A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ПІСЛЯВОЄННА МЕДИЦИНА

Дата: 13.07.2023 14:15
Кількість переглядів: 26

24 спікери з 5 країн світу та понад 200 зацікавлених учасників зібралися у великій залі, щоб обговорити відновлення та післявоєнний розвиток медичних послуг на Одещині.

Нашу громаду на Форумі представляли заступник Голови Чорноморської селищної ради Лариса Бикова та директор Чорноморського Центру первинної медико-санітарної допомоги Ірина Каташинська.

Зустріч проходила у форматі панельних дискусій, обміну досвідом, обговорення успішних кейсів та вироблення подальших дій.

В основному говорили про:

✔️Розвиток ментальної системи здоров'я;

✔️Реабілітаційну допомогу для дорослих та дітей;

✔️Стратегічні завдання безпосередньо для нашого регіону;

✔️Потенціал та пріоритети розвитку;

✔️Нові технології та стандарти;

✔️Залучення міжнародних партнерів.

На думку учасників Форуму, повоєнне відновлення та розвиток України неможливе без фізичного та психологічного здоров'я її мешканців. Тому нарощування потенціалу оздоровлення та створення необхідних умов має стати пріоритетом для всіх причетних уже зараз.

Ініціаторами та організаторами зустрічі стали Агентство регіонального розвитку Одеської області та Одеська обласна державна адміністрація за підтримки HOVERLA/проекту USAID в Україні. Ми вдячні за можливість стати учасниками такої важливої ​​події та готові впроваджувати інноваційні ідеї у своїй роботі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора