A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ГРОМАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ - СФОРМУВАЛИ ДОПОМОГУ ХЕРСОНЩИНІ 

Дата: 13.06.2023 09:42
Кількість переглядів: 26

 

За дорученням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера, щодо формування допомоги постраждалим від затоплення територій внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС, Одеський район згуртувався у допомозі Херсонщині.

Одеська РВА, громади та чимало підприємців району активно долучились до збору гуманітарної допомоги для мешканців Херсонської області.

«Всі питання, повʼязані з допомогою постраждалим людям та евакуйованим ми тримаємо на контролі та оперативно відпрацьовуємо всі потреби. На  сьогодні, від Одеського району, в якості гуманітарної допомоги Херсонській області, вже передано більше 200 тонн води, 29 мотопомп, 12 човнів, генераторів, більше 5 тонн різноманітних продуктів харчування, одягу, медикаментів, ліхтарів та побутового і електричного обладнання. Ніхто не залишився осторонь, всі згуртувались і продовжують допомагати один одному! Наразі територіальні громади, в комунікації з Одеською обласною і районною військовими адміністраціями, продовжують збір необхідної допомоги. 

Друге важливе питання, що тримає на контролі регіональна влада - розселення людей, які покинули свої домівки та евакуювались на Одещину.

«Одеський район надає всебічну допомогу для розміщення внутрішньо переміщених осіб з Херсонської області. Для цього в громадах району підготовлено 1230 місць для тривалого розміщення евакуйованих людей. Наразі до нашого району вже прибули 405 мешканців Херсонщини. Для всіх ВПО організовано харчування, соціальний і медичний супровід» - говорить Начальник Одеської РВА Юрій Крук.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора