A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

СТРАТЕГІЯ ВІДРОДЖЕННЯ

Дата: 02.05.2023 12:56
Кількість переглядів: 34

Унікальний шлях розвитку Одеського регіону на днях обговорювали на масштабному заході «Безпека. Інтеграція. Потенціал», організованому Агенцією регіонального розвитку Одеської області, Міністерством відновлення, Одеською обласною військовою адміністрацією, Одеською обласною радою та за підтримки проекту USAID «Говерла».

У Форумі взяли участь керівник МЗС України Дмитро Кулеба та міністри закордонних справ країн Північної Європи та Балтії, понад 250 учасників офлайн та ще більше онлайн. Нашу громаду на зустрічі представляла заступник Голови Чорноморської селищної ради Лариса Бикова.

35 спікерів змогли висловити свою точку зору з різних фундаментальних питань. Особлива увага на зустрічі була приділена енергетичній незалежності та інноваційним рішенням у цій індустрії. Присутні обговорили стратегію зміцнення відносин із постачальниками енергоресурсів, розвиток Одеського регіону в умовах Зеленого Переходу та потенціал створення індустріальних парків у нашій області.

Агенція регіонального розвитку Одеської області планує провести ще кілька подібних заходів, і ми плануємо взяти участь у кожному з них. Дякуємо організаторам за можливість бути причетними до створення нового шляху розвитку нашого регіону та нашої країни.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора