A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

20 квітня в Києві за участі Президента України Володимира Зеленського відбувся Міжнародний саміт міст та регіонів, учасниками якого стали понад 250 представників муніципалітетів з понад 50 країн світу.

Дата: 21.04.2023 10:34
Кількість переглядів: 37

20 квітня в Києві за участі Президента України Володимира Зеленського відбувся Міжнародний саміт міст та регіонів, учасниками якого стали понад 250 представників муніципалітетів з понад 50 країн світу.

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук взяв участь у заході спільно з головами громад Одеського району в онлайн форматі.

У своєму вітальному виступі Президент України Володимир Зеленський сказав: «Радий вітати тут усі наші прекрасні міста й села, наші міцні громади, які представлені в Конгресі місцевих та регіональних влад України. Цим самітом ми відкриваємо новий рівень взаємодії на майданчику Конгресу. Важлива нова українська інфраструктура захисту і наша з вами співпраця заради безпеки стануть прикладом для країн, міст, для громад, для людей. Так само як російська агресія спричинила глобальні негативні наслідки, українська перемога має принести світові нові стандарти безпеки, новий досвід спільної дії та економічний потенціал, нові можливості будувати й захищатися разом. Разом!»

Головна мета саміту - створення платформи для ефективної взаємодії керівників міст і громад, а також надання представникам місцевих влад можливості безпосередньо обговорити питання повоєнного відновлення держави, ініціативи з нормалізації життя громад за підтримки представників міжнародної спільноти. Як відомо, міжнародне міжмуніципальне партнерство наразі набуло небачених масштабів. Понад 300 територіальних громад України уклали 1,5 тисячі партнерських договорів.

Крім цього, в межах саміту були обговорені питання щодо:

🔹реінтеграції українських територій;

🔹подолання гуманітарних викликів;

🔹відновлення життєдіяльності громад за участю міжнародних урядових та неурядових організацій;

🔹розмінування та інноваційного розвитку територій.

«Ця ініціатива є одним з ключових елементів у вдосконаленні взаємодії між постраждалими від війни громадами та іноземними партнерами. Таким чином сьогодні для Одеського району був закладений фундамент для плідної та довготривалої співпраці із муніципалітетами світу» - прокоментував результати саміту начальник Одеської РВА Юрій Крук.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора