A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Дата: 21.04.2023 10:24
Кількість переглядів: 47

Вже на 40-е у цьому скликанні засідання сесії зібралися депутати Чорноморської селищної ради. На порядок денний було винесено найтерміновіші питання.

Насамперед присутні затвердили місцеву цільову програму підтримки малого та середнього бізнесу. Докладніше про її цілі та пріоритетні завдання можна прочитати на офіційному сайті громади.

Також були внесені зміни і до вже діючих програм. Зокрема програму благоустрою території наших населених пунктів та у програму підтримки захисників, внутрішньо-переміщених осіб, сімей, евакуйованих із зони бойових дій та мешканців громади, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того, було змінено Положення «Про відділ реєстрації та соціального захисту Чорноморської селищної ради».

Особливу увагу на засіданні було приділено глобальному завданню будівництва бювету у смт. Чорноморське. На його будівництво буде використано кошти Статутного капіталу Житлово-комунального господарства.

Також депутати дали згоду на використання коштів:

✔️на придбання котла для модульної котельні;

✔️на закупівлю приладів обліку теплової енергії у багатоквартирних житлових будинках;

✔️на придбання екскаватора-навантажувача та вантажопасажирського автомобіля.

Такі закупівлі є вимушеним заходом і зможуть допомогти у забезпеченні всіх процесів життєдіяльності громади у період воєнного стану.

Після проведення закупівель ЖКГ має звітувати перед депутатами. Більше того, одним із рішень сесії затверджено граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів та іншого обладнання, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, що утримуються за рахунок бюджету Чорноморської селищної ради.

Після внесення змін до рішення про місцевий бюджет було виділено кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів, на заробітну плату медикам та педагогам, на експертне обстеження та поточний ремонт ліфтів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора