A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧОРНОМОРСЬКА СЕЛИЩНА ГРОМАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Одеська область, Одеський район

ВЕЛИКОДНЯ СЛУЖБА: ЯК ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТКУВАННЯ ПАСХИ В ХРАМАХ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 13.04.2023 17:09
Кількість переглядів: 19

Другий рік поспіль православні мешканці Одеського району відзначатимуть Великдень в умовах війни. У зв’язку з цим багатьох жителів нашого району хвилює питання, чи зможуть вони традиційно піти до церкви у Великодню ніч та наскільки це безпечно.

В Одеській районній військовій адміністрації дали рекомендації

представникам релігійних громад та настоятелям храмів щодо безпекових питань під час проведення богослужінь на Великдень.

Враховуючи те, що зазвичай Великодні богослужіння здійснюються вночі, якраз у той період, коли діє комендантська година, в Одеській РВА зазначають, що питання щодо відміни комендантської години на Великдень, во всій області, не розглядається. То ж відповідно і на території Одеси та Одеського району продовжує діяти комендантська година з 00.00 – до 05.00.

Представники релігійних громад та настоятелі храмів повідомили, що всі Великодні богослужіння розпочнуться 16 квітня о 6 ранку. Тож відповідно їх початок відбудеться вже по завершенню комендантської години і всі віряни матимуть можливість безперешкодно дістатись до храмів.

Міськелектротранспорт розпочне свою роботу в Одесі 16 квітня з 5.15-5.30 (в залежності від маршрутів), маршрутні автобуси вийдуть на лінії з 5.30-6.00.

В Одеській РВА звертаються з проханням до усіх мешканців Одеси та Одеського району, дотримуватись режиму військового стану та перш за все дбати про власну безпеку. Якщо під час богослужінь лунатиме тривога і буде загроза ракетних ударів, то настоятелі церков будуть просити мешканців перейти в найближчі укриття.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора